רעש מחשבתי

זה תרגיל להשקטת רעש מחשבתי

מטפל יקר:

אם נתקלתם במטופל הסובל מהתסמינים הבאים: לופים מחשבתיים, גוף מותש, ישיבה פאסיבית עד כדי חידלון פעולה כתוצאה ממחשבות, עייפות וחוסר יכולת לעצור המחשבות – ייתכן, והמטופל שלך סובל מרעש מחשבתי!

רעש מחשבתי הוא התופעה בה מוח האדם מייצר מחשבות בזו אחר זו, כאשר כל אחת מובילה לשנייה, רובן שליליות ואין ביניהם שום מרווח.

ואנו כבר יודעים… שמסה מחשבתית שלילית מובילה לתגובה פיזיולוגית בהתאם.

בשל חוסר יכולת לעצור זרם המחשבות, התוצאה העיקרית היא חוסר יכולת האדם לבוא במגע עם עצמו והתולדה העיקרית היא עייפות פיזית, מאחר וייצור המחשבות דורש אנרגיית חיים רבה.

האדם יושב וחושב אבל לא עושה דבר. הוא הופך פסיבי עד כדי שיתוק. לדוגמה בחורה כזו בתקופת דייטים מרוב מחשבות על כל פרט לא יוצאת עם אף בחור.

בעיקר יסבלו מזה מטופלים הסובלים משיבוש אנרגטי של אנרגיית הכליות ו/או שלפוחית השתן. ואם בנוסף מתקיימת חולשה של הטחול, עלול להתהוות גם הרכיב הטורדני של הפרעה כפייתית טורדנית. 

אז מה עושים?

הכנו עבורך תרגיל מיוחד שיודע להשקיט את הרעש המחשבתי. על ידי תרגול ניתן להגיע למרחב מנטלי שקט, וככל שאדם שוהה במרחב השקט הזה ומרחיב את המרווח בין מחשבה למחשבה הוא מזרז הבראה.

לידיעתך – האדם המערבי מנותק רוב הזמן ממרווח זה!

כמובן שטיפול בתרפיית מימדים יכול לשבור את המעגל הפעיל של הרעש המחשבתי על ידי DELETE של העבר. 

נגן וידאו
קורס טיפול תרפיה

למי מתאים קורס טיפול?

למי מתאים קורס טיפול? התשובה הקצרה לשאלה שבכותרת היא לכולם וכולן: כמעט כל אחד ואחת יכולים ליהנות מכל היתרונות שמעניקה עבודה כמטפלים. קורס טיפול אונליין

קרא עוד »
לימוד Nlp

לימוד Nlp

לימוד Nlp הַשָּׁלֵם גָּדוֹל מִסַּךְ חֲלָקָיו מאת גיא נמרוד מטפל בכיר בתרפיית מימדים אם יש ברזומה שלך כל כך הרבה כלים טיפוליים כמו N.L.P, רפואת

קרא עוד »
לימודי תרפיה

לימודי תרפיה

לימודי תרפיה לימודי תרפיה במכללת תרפיית מימדים אם תמיד אמרו לכם שאתם יודעים להקשיב ולעזור לחברים, ייתכן שכדאי לכם לעסוק במקצוע חדש ומרתק שיכול להפוך

קרא עוד »