רעש מחשבתי

זה תרגיל להשקטת רעש מחשבתי

מטפל יקר:

אם נתקלתם במטופל הסובל מהתסמינים הבאים: לופים מחשבתיים, גוף מותש, ישיבה פאסיבית עד כדי חידלון פעולה כתוצאה ממחשבות, עייפות וחוסר יכולת לעצור המחשבות – ייתכן, והמטופל שלך סובל מרעש מחשבתי!

רעש מחשבתי הוא התופעה בה מוח האדם מייצר מחשבות בזו אחר זו, כאשר כל אחת מובילה לשנייה, רובן שליליות ואין ביניהם שום מרווח.

ואנו כבר יודעים… שמסה מחשבתית שלילית מובילה לתגובה פיזיולוגית בהתאם.

בשל חוסר יכולת לעצור זרם המחשבות, התוצאה העיקרית היא חוסר יכולת האדם לבוא במגע עם עצמו והתולדה העיקרית היא עייפות פיזית, מאחר וייצור המחשבות דורש אנרגיית חיים רבה.

האדם יושב וחושב אבל לא עושה דבר. הוא הופך פסיבי עד כדי שיתוק. לדוגמה בחורה כזו בתקופת דייטים מרוב מחשבות על כל פרט לא יוצאת עם אף בחור.

בעיקר יסבלו מזה מטופלים הסובלים משיבוש אנרגטי של אנרגיית הכליות ו/או שלפוחית השתן. ואם בנוסף מתקיימת חולשה של הטחול, עלול להתהוות גם הרכיב הטורדני של הפרעה כפייתית טורדנית. 

אז מה עושים?

הכנו עבורך תרגיל מיוחד שיודע להשקיט את הרעש המחשבתי. על ידי תרגול ניתן להגיע למרחב מנטלי שקט, וככל שאדם שוהה במרחב השקט הזה ומרחיב את המרווח בין מחשבה למחשבה הוא מזרז הבראה.

לידיעתך – האדם המערבי מנותק רוב הזמן ממרווח זה!

כמובן שטיפול בתרפיית מימדים יכול לשבור את המעגל הפעיל של הרעש המחשבתי על ידי DELETE של העבר. 

נגן וידאו
יש רק אנרגיה אחת חלק ב

יש רק אנרגיה אחת חלק ב'

יש רק אנרגיה אחת חלק ב' הפיזיקה המודרנית מתארת את אנרגיית החיים הראשונית המחייה את כל הבריאה. פיזיקת הקוונטים מתארת אותה בשם:  "אנרגיית נקודת האפס"

קרא עוד »
מאמרים - להרגיש צעיר

מסרבים להירדם

מסרבים להירדם הליך מיוחד של ילדים שלא מצליחים להירדם! אם נתקלתם בילד עיקש שמסרב להירדם או בכלל מטופלים שפנו אליכם עם תופעה שכזו המאמר הזה נכתב

קרא עוד »