סיבה אחת

יש רק סיבה אחת לכל המחלות

נשוב ונזכיר את 5 טענות היסוד של תרפיית מימדים:

יש דרך שורשית אחת להבריא.

יש רק סיבה אחת לכל המחלות.

יש אנרגיה אחת שמחיה את כל תאי גופנו.

יש מערכת גופנית אחת שיודעת לרפא הכול.

המערכת הזו נבראה לרפא את כל המחלות שהיו ויהיו.

והיום , מהי הסיבה האחת לכל הבעיות , הלקויות והמחלות.

בעיה בגוף החומר מהווה שיקוף לשיבושים בשדה האנרגטי של הגוף. בעיה בשדות האנרגטיים של הגוף נובעת משיבושים בשדה האינפורמציה של הגוף הקרוי גם בשפת הפיזיקה העכשווית: Morphogenetic Field

שיבושים אלו נובעים ממטענים נפשיים.

 אם 100% מן המחלות נובעות ממטענים נפשיים , הרי שהסיבה לכל המחלות היא בעיה בתוכנה , בשדה האינפורמציה של הגוף ולא בחומרה.

 יש ,לפחות, 9 סוגי מטענים נפשיים.

העיקריים ביניהם הם תחושות , רגשות ואמונות תת הכרתיות שליליים.

אלו תואמים ל 3 הממדים הראשונים של תרפיית מימדים , ונלמדים בשלב ההכשרה הראשון. זו הסיבה שרבים מכנים את תרפיית מימדים בשם: תרפיית 3 הממדים.

"חומרי" הממד התחושתי אלו הן התחושות (SANSATION), "חומרי" הממד הרגשי הם הרגשות (EMOTION), ואילו הממד המנטאלי עשוי מאמונות , ((BELIEF  , מחשבות, תפישות ודפוסים.

תחושות מהוות "חומרים נפשיים" עם כתובת גופנית ברורה. רגשות מהווים "חומרים נפשיים" בעלי תנועה.  האמונות מהוות פיסות מידע שאימצנו ביחס לנושא מסוים במהלך חיינו ומכתיבות את חיינו מאחורי הקלעים.

בתרפיית מימדים אנו מסווגים את התחושות על בסיס חכמת הקבלה , רפואה סינית ומחקרים פסיכולוגיים לפי השפעתם על איברים שונים. לדוגמה תחושת משמעות היא תחושה המחזקת את שדה האנרגיה של הריאות , בעוד תחושות של העדר משמעות , אובדן דרך וכיוון בחיים מחלישות את השדה האנרגטי של הריאות. הספר הנלווה לשלב ההכשרה הראשון מפרט את כלל התחושות המשפיעות על שדות האנרגיה של האיברים הפנימיים בגופנו.

רגשות הם E-motion  ובמילים אחרות – Energy in motion . רגש מודחק אינו בתנועה , ועל כן בולם ומשבש את זרימת אנרגיית החיות שלנו. רגש הייאוש ,מצאנו, מחליש את שדה האנרגיה של הריאות , בעוד רגש התקווה מחזקו. הספר הנלווה לשלב ההכשרה הראשון מפרט גם את כל הרגשות המשפיעים על שדות האנרגיה של האיברים הפנימיים בגופנו.

הממד המנטאלי

הביולוג ד"ר  BRUCE LIPTONסבור , כי המודע מעבד 40 ביטים של אינפורמציה בשנייה , בעוד הלא מודע מעבד 20 מיליון ביטים של אינפורמציה לשנייה. כלומר: הלא מודע , המהווה את המאגר הראשי של אמונות מעבד פי 500,000 יותר מידע מן המודע. די בנתון זה כדי להבין את חשיבות שינוי אמונות שליליות ברמת הלא מודע לאמונות חיוביות. הספר הנלווה לשלב ההכשרה הראשון מפרט את כלל האמונות התת הכרתיות על שדות האנרגיה של האיברים הפנימיים בגופנו.

כפי שלמדנו במאמרים הראשונים תחושות , רגשות ואמונות שליליות שוקעות בלא מודע ומשם משפיעות לרעה על מערכות העצבים והמערכת החיסונית. מדע ה  Psychoneuroimmunology הוכיח זאת בעשרות אלפי מחקרים.

היכולת להפעיל מחדש מערכת חיסונית כבויה, משותקת מוחלשת , רדומה או מבולבלת היא נדבך עיקרי בכל תהליך הבראה וכל כולה מבוססת על ניקוי מטעני עבר נפשיים שהם הסיבה לכל המחלות.

 תרפיית מימדים , D-THERAPY  (DIMENTIONS THERAPY   ) מבוססת על הליכים יישומיים , מהירים שהנם הליכים תודעתיים בלבד למחיקת מטעני עבר.

תרפיית מימדים מבוססת על חקר התודעה , Neuroscience פסיכולוגיה יישומית, תורת האינפורמציה , פיזיקה וכן על חוכמות רוחניות עתיקות לרבות חוכמת הגלוי והנסתר הקבלית , טאואיזם , רפואה סינית עתיקה , בודהיזם וסופיזם.

 הערה: השיטה אינה מהווה טיפול רפואי או פסיכולוגי.

לימוד Nlp

לימוד Nlp

לימוד Nlp הַשָּׁלֵם גָּדוֹל מִסַּךְ חֲלָקָיו מאת גיא נמרוד מטפל בכיר בתרפיית מימדים אם יש ברזומה שלך כל כך הרבה כלים טיפוליים כמו N.L.P, רפואת

קרא עוד »
קורס נטורופתיה אונליין

מכללות לרפואה משלימה

מאמרים מכללות לרפואה משלימה כוללות קורסים, אשר הינם משלימים למעשה לרפואה הקונבנציונלית. במרבית הקורסים, יושם דגש על הקשר בין גוף לנפש, ועל הניסיון לרדת לשורשי

קרא עוד »
לימודי תרפיה

לימודי תרפיה

לימודי תרפיה לימודי תרפיה במכללת תרפיית מימדים אם תמיד אמרו לכם שאתם יודעים להקשיב ולעזור לחברים, ייתכן שכדאי לכם לעסוק במקצוע חדש ומרתק שיכול להפוך

קרא עוד »