דרך שורשית אחת

יש דרך שורשית אחת להבריא

והיום , לטענה הראשונה: יש דרך שורשית אחת להבריא.

עד שנות ה 60 לפחות סבר המדע המערבי , כי רק המוח מאחסן זיכרונות באמצעות תאי עצב הקרויים: נוירונים , בעלי מראה של עץ עם שורשים , גזע וענפים. אולם בניתוחי מוח בבני אדם בהם הוסרו חלקי מוח שונים הסתבר שהאינפורמציה בכל זאת נותרת. מכאן המסקנה שאינפורמציה אגורה בכל תאי הגוף. תופעה זו קרויה:   Cellular Memory , זיכרון תאי.

העובדה שזיכרונות ( אינפורמציה ) אגורים בכל תאי הגוף , עובדה זו נובעת גם ממחקרים בתחום ה Neuroscience  בין היתר של ד"ר Nestler , ד"ר Eric Kandel

ו DR Susan Lindquist.

כמו כן עובדה זו התבררה לרפואה מתשאול של עשרות אלפי מושתלי איברים בעולם. עדויות כאלה שנאספו ממושתלים ברחבי העולם הביאו לתובנה שאינפורמציה אגורה בכל תאי הגוף. תאי הגוף ,מסתבר, יכולים לאחסן זיכרונות מהעבר, הרגלים, טעמים והעדפות , הבונות אופי או אישיות מסויימת.

בספרה "שינוי של הלב" (Change of Heart) מתארת Claire SYlvia  המחברת, שעברה השתלת לב-ריאה שינויים דרמטיים שחלו באישיותה וגרמו לה לחוש זרה בתוך גופה לאחר ההשתלה.

SYlvia עברה השתלת לב וריאות בבית החולים New Haven אשר בייל בשנת 1988 .

בין השאר היא מספרת שאחרי ההשתלה היא חשה לראשונה בחייה חשקים בלתי מוסברים לשתות בירה ותשוקות מוזרות לנתחי עוף מטוגנים , אשר עבורה כרקדנית וכוראוגרפית שכל חייה הקפידה על תזונה בריאה הופיעו משום מקום באורח תמוה. בנוסף טעמה במוסיקה השתנה והיא טיפחה חיבה חדשה למוזיקת ראפ.

כ"כ טעמה בצבעים השתנה מאדום וכתום לכחול וירוק , והיא הפכה תוקפנית ואלימה כלפי בני אדם. לאחר שהתעמקה בנושא מצאה שכל התכונות האישיותיות הללו אפיינו את התורם – בחור צעיר חובב אלכוהול , בשר ומוסיקת ראפ שנהרג בתאונת אופנוע.

מקרה אחר שדווח היה של מושתל שקיבל כליה מאשתו וכחצי שנה לאחר הניתוח הבחין שהגישה שלו כלפי פעילויות כמו בישול, קניות ועבודה בגינה השתנתה לחיוב. כולן היו פעילויות שאשתו נהנתה מהן ואילו הוא תיעב, לפחות עד הניתוח.

יש דרך שורשית אחת להבריא. הדרך הזו היא ניקוי מטענים נפשיים שהפכו למשקעים או כפי שהמדע העכשווי מכנה אותם: זיכרונות תאיים.

 

תרפיית ממדים , D-THERAPY  (DIMETOINS THERAPY   ) מבוססת על הליכים יישומיים , מהירים שהנם הליכים תודעתיים בלבד למחיקת זיכרונות תאיים שליליים.

תרפיית ממדים מבוססת על חקר התודעה , Neuroscience פסיכולוגיה יישומית, תורת האינפורמציה , פיזיקה וכן על חוכמות רוחניות עתיקות לרבות חוכמת הגלוי והנסתר הקבלית , טאואיזם , רפואה סינית עתיקה , בודהיזם וסופיזם.

נסכם כל הטענות שהצגנו והוכחנו עד כה:

יש דרך שורשית אחת להבריא.

יש רק סיבה אחת לכל המחלות.

יש אנרגיה אחת שמחיה את כל תאי גופנו.

יש מערכת גופנית אחת שיודעת לרפא הכול.

המערכת הזו נבראה לרפא את כל המחלות שהיו ויהיו.

במאמר הבא: טענה יומרנית במיוחד: ניתן לשנות את העבר.

 הערה: תרפיית ממדים אינה מהווה טיפול רפואי או פסיכולוגי.

מהי רפואת תדרים

מהי רפואת תדרים

מהי רפואת תדרים על הנושא שעליו אכתוב היום הגעתי דרך התבוננות בניוז-פיד שלי בפייסבוק במהלך טקס התה שלי בבוקר. ואתם לא תאמינו, אבל על השלט

קרא עוד »
מאמרים - להרגיש צעיר

להרגיש צעיר

להרגיש צעיר האם אפשר להיות צעירים יותר ??? העולם המודרני מאפשר היום שלל רב של ניתוחים , אשר בהיותם מבוצעים בידי מנתחים פלסטיים מוסמכים ,

קרא עוד »
יש רק אנרגיה אחת חלק ב

יש רק אנרגיה אחת חלק ב'

יש רק אנרגיה אחת חלק ב' הפיזיקה המודרנית מתארת את אנרגיית החיים הראשונית המחייה את כל הבריאה. פיזיקת הקוונטים מתארת אותה בשם:  "אנרגיית נקודת האפס"

קרא עוד »