פוריות הגבר

מה קורה לפוריות הגבר בשנת 20-20?

במהלך העשורים האחרונים עולה שיעור אי-הפריון בארצות העולם המערבי בשל ריבוי סיבות. זה כבר לא סוד. מעריכים שלמעלה משליש מכלל הזוגות נתקלים בקשיים חמורים בהשגת התעברות

מנקודת מבט סכמתית ופשטנית , על מנת שיתקיים הריון התהליך שאמור להתרחש כולל:

ראשית, הפרשת מספר הורמונים בגוף האישה, שכל אחד מהם מופרש בזמן אחר. הורמונים אלה גורמים לאחת מהביציות שבשחלה להבשיל ולהשתחרר לחצוצרה.

בשלב זה אמורה להיכנס לנרתיק כמות מספקת של תאי זרע (עשרות מיליוני תאי זרע) שמסוגלים לנוע כלפי מעלה בחצוצרה, למקום שבו אחד מהם מפרה את הביצית.

הביצית המופרית מגיעה לרחם ונצמדת לדופן הרחם.

פשוט , אבל לא כ"כ. הפוסט הנוכחי יתמקד דווקא בגבר (שלב שני).

כמעט מחצית המקרים של אי פריון הגבר קשורים לחולשת זרע אצל הזכר.

ירידה בייצור תאי הזרע נגרמת בעיקר כאשר יש ירידה ברמת הטסטוסטרון בדם. אובדן תאים ברקמה התפקודית של האשך גוררת אחריה ירידה בייצור טסטוסטרון.

הירידה בייצור הטסטוסטרון גורמת לירידה בייצור תאי הזרע.

כפי שלמדנו במאמרים קודמים רמת החומר מהווה השתקפות בלבד של הרמות האנרגטית והתודעתית. היחלשות תודעתית של השדה האינפורמטיבי של האשך נובעת מרגשות אימה ואשמה כגון עקב בגידה , בגידה של בת הזוג , אובדן של מישהו קרוב/אהוב או פחד מפני אובדן של מישהו קרוב/אהוב מביאים לידי החלשה של שדה האינפורמציה של האשך. החלשה זו משקפת מגמה תודעתית תת הכרתית שלא להביא ילדים עם בן זוג כזה או ילדים שחייהם ,לכאורה, בסכנה.

בעקבות היחלשות השדה האינפורמטיבי של האשך נחלש השדה האנרגטי של האשך (ויש לזאת גם סיבות אנרגטיות תורמות נוספות כגון: קרינות ממכשירים ניידים , שלא נתמקד בהן במאמר זה).

בסופו של דבר נחלש האשך עצמו (ויש לזאת גם סיבות חומריות תורמות נוספות כגון: עודף סוכרים בתזונה שלא נתמקד בהן במאמר זה).

התוצאה:  ירידה בייצור טסטוסטרון.

הירידה בייצור הטסטוסטרון גורמת לירידה בייצור תאי הזרע.

הירידה בייצור תאי זרע גוררת בעיות של אי פריון.

 

תרפיית ממדים , (D-THERAPY DIMENTIONS THERAPY) מהווה גישה חדשנית , ייחודית , פורצת דרך ומהפכנית שונה מכל תרפיה אחרת בתפיסה הרעיונית ובהליכים היישומיים. תרפיית ממדים היא תרפיה תודעתית-אנרגטית המהווה סינרגיה (שילוב) , המבוסס ,בין היתר, על מחקרים פסיכולוגיים, , פסיכו-נוירו-אימונולוגיה , Neuroscience תורת האינפורמציה , פיזיקה רפואה סינית עתיקה , טאואיזם וחוכמת הגלוי והנסתר.

הערה: השיטה אינה מהווה טיפול רפואי או פסיכולוגי , ואינה באה להחליף  אבחון , ייעוץ והישמעות להוראות רופא מוסמך. 

תרפיית ממדים

תרפיית ממדים

מאמרים במרוצת החיים, חוויות או טראומות מהעבר נדחקים ומודחקים, אך עלולים לצוף ולהתבטא בקשיים רגשיים או פיסיים. לא תמיד נוכל להיות מודעים לשורשי הבעיה ולסיבת

קרא עוד »
מאמרים - להרגיש צעיר

מסרבים להירדם

מסרבים להירדם הליך מיוחד של ילדים שלא מצליחים להירדם! אם נתקלתם בילד עיקש שמסרב להירדם או בכלל מטופלים שפנו אליכם עם תופעה שכזו המאמר הזה נכתב

קרא עוד »