להרגיש צעיר

האם אפשר להיות צעירים יותר ???

העולם המודרני מאפשר היום שלל רב של ניתוחים , אשר בהיותם מבוצעים בידי מנתחים פלסטיים מוסמכים , ובעלי "ידי זהב" מניבים ,לעיתים קרובות, תוצאות מרשימות של מראה צעיר יותר.

 הרפואה האסתטית המתפתחת אינה טוענת ,כמובן, כי האדם המנותח יחוש ממשית צעיר יותר , אלא רק מבקשת לשוות לו מראה כזה. באופן צפוי לניתוחים אסתטיים מסוימים יש השפעה על הדימוי הגופני מלבד פעולתם הטכנית של סכיני הניתוח.

אולם נראה כי הסוגיה החשובה באמת בעשורים המתקדמים של החיים הנה: איך מרגישים גם צעירים יותר ? איך חוזרים לנמרצות , לקלילות והחן של גיל הנעורים (כמובן – עם השכל של הגיל הכרונולוגי).

כדי להבין זאת נצא מתוך נקודת המבט המדעית המוכרת , כי כל גוף מטריאלי (שהנו רק אחד במערך הגופים האנרגטיים הרבים של האדם) של כל אדם מתחיל את תהליך ההזדקנות מן הרגע שהוא נולד לעולם החומר. ההבדל הוא שאצל כל אחד מאתנו זה מתבטא בקצב שונה , איטי או מהיר.

מה הגורם האחד להזדקנות ביולוגית של כל גוף אורגני ?

בספרה: "חיים ללא רעלים"  DEBRA LYNN DADD   כותבת , כי חשיפה לכימיקלים רעילים במוצרי הצריכה שאנו משתמשים בהם מידי יום ביומו תוכר במהרה כבעיה מספר אחת בעולם כיום. הגוף המטריאלי היא מסבירה , עושה מאמץ קבוע כדי לשמור על רמת ניקיון נסבלת שאיננה הורגת אותו באמצעות מערכות הניקוי וההפרשה. הכוונה בעיקר לכליות , הכבד והמעיים.

אולם מזון הוא לא המקור היחיד להצטברות רעילות  (טוקסימיה). אילו היה מדובר רק במזונות , די היה בהקפדה על מזונות נקיים מריסוסים ומים טהורים.  אולם בעולם המערבי נעשה שימוש ב כ (תחזיקו חזק) 80,000 חומרים המוגדרים כחומרים כימיים זרים ומזיקים לגוף החי. אלפי חומרים כימיים נקלטים בגופו של האדם מידי יום גם דרך האוויר והמים ועוד לא דיברנו על אלכוהול ומצבי סטרס. לאור כל הנאמר כאן נגדיר הזדקנות כמצב בו האורגניזם מפרק הרבה מזון ותאי שומן , המשאירים בתוכו כמות גדולה (גדולה מידי) של סיגים ורעלים.

כלומר: הזדקנות היא תולדה של כמות הסיגים והרעלים המצויה בתוך גוף האדם.

כלומר: ככל שהתאים בגוף יהיו מלאים יותר בסיגים וברעלים ,  וככל שהגוף עמוס תאים ישנים , כך תהליך ההזדקנות של גוף החומר של האדם יתרחש מהר יותר.

עגמומי קצת במיוחד בעולם המתועש שבו אנו חיים. אבל רגע. יש גם צד שני למטבע. הפך ההזדקנות , הצערה של הגוף המטריאלי פירושה שמערכות ההפרשה שלנו תצטרכנה גם להתמודד עם כמות מינימלית של סיגים ורעלים ביום , וגם תסלקנה באופן מואץ אותם חומרים בלתי רצויים.

אז איך עושים זאת ? כדי להבין זאת בואו נחזור לסוגריים שהופיעו למעלה ונפתח אותן: הגוף המטריאלי הנו רק אחד מן הגופים האנרגטיים הרבים של האדם. משמע לכל איבר בגוף כדוגמת הכבד החומרי מקבילות אנרגטיות ואינפורמטיביות בגופים המעודנים שלנו. הכבד החומרי הוא החומרה ולה יש תוכנות הפעלה בגופים המעודנים.

תרפיית ממדים , (D-THERAPY DIMENTIONS THERAPY) מתמקדת במערך הגופים האינפורמטיביים והאנרגטיים של האדם על מנת לבצע בהם טרנספורמציה שבין תוצאותיה הבולטות לעין: קלילות , נמרצות , חיוניות וגם … מראה צעיר יותר , מבפנים החוצה.

תרפיית ממדים היא תרפיה תודעתית-אנרגטית המהווה סינרגיה (שילוב) , המבוסס ,בין היתר, על פסיכו-נוירו-אימונולוגיה , תורת האינפורמציה , פיזיקה קוונטית, רפואה סינית עתיקה , טאואיזם וחוכמות הגלוי והנסתר.

מכאן שתרפיית ממדים כלל אינה מטפלת בגוף המטריאלי , אלא רק בגופים האנרגטיים והאינפורמטיביים. ועל כן ברור מאליו שאינה מהווה טיפול רפואי או פסיכולוגי , ואינה באה במקום  אבחון , ייעוץ והישמעות להוראות רופא מוסמך.

וכן המטופלים מתוך תפיסה חדשנית ופורצת דרך זו לא רק נראים צעירים יותר , הם גם באמת צעירים יותר במדדים פיזיולוגיים. 

לשנות את העבר

ניתן לשנות את העבר

לשנות את העבר טענה יומרנית במיוחד: ניתן לשנות את העבר. והיום , לטענה יומרנית במיוחד: ניתן לשנות את העבר. עד שנות ה 60 לפחות סבר

קרא עוד »
קורס נטורופתיה אונליין

מכללות לרפואה משלימה

מאמרים מכללות לרפואה משלימה כוללות קורסים, אשר הינם משלימים למעשה לרפואה הקונבנציונלית. במרבית הקורסים, יושם דגש על הקשר בין גוף לנפש, ועל הניסיון לרדת לשורשי

קרא עוד »
לימודי תרפיה

לימודי תרפיה

לימודי תרפיה לימודי תרפיה במכללת תרפיית מימדים אם תמיד אמרו לכם שאתם יודעים להקשיב ולעזור לחברים, ייתכן שכדאי לכם לעסוק במקצוע חדש ומרתק שיכול להפוך

קרא עוד »

קורס נטורופתיה אונליין

מאמרים למרות שכיום קשה יותר לצאת מהבית עקב מגבלות מגפת הקורונה, עדיין אפשר להעשיר את עצמכם ולפתח אפיק טיפולי שייתן ערך והטבה למטופלים, במיוחד בזמן

קרא עוד »

הירשמו עכשיו להצלחה הגדולה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *