לימודי טיפול תרפיית מימדים

הליך הכשרת מטפלים

הליך הכשרת מטפלים

אחרי למעלה מ-19 שנים של עשיה בהן תרפיית מימדים תפסה תאוצה בארץ ובעולם, ולאור השינויים שהביאה עימה שנת 2020, החליטה מכללת תרפיית ממדים לפתח קורס הכשרת מטפלים אינטרנטי, שנולד מתוך חשיבה מעמיקה ויסודית המתייחסת להעברת החומר באופן הפשוט ביותר, תמיכה בתהליך הלמידה, יצירת קהילת מטפלים הן בארץ והן בעולם. בכך המכללה ממשיכה להכשיר מטפלים בשיטה שמסייעת לאלפי המטופלים הצמאים לשינוי ולריפוי, להמשיך ולרכוש את הכלי העוצמתי שפיתח יובל לוי.

להיות מטפל בתרפיית מימדים זו שליחות

בימים אלו שבהם רמת הסטרס וכמות המשברים שאנשים חווים בחיי היום יום שלהם הולכת וגוברת,  לסייע לאנשים להשתחרר ממטענים שמשברי החיים הותירו זו עשייה בעלת ערך עליון. תרפיית מימדים מאפשרת לשחרר את אותם מטענים הן ממשברים עכשוויים והן ממטענים  שהם סוחבים משנות חייהם ומתקופת העוברות שלהם. להיות מטפל בתרפיית מימדים זה לבחור בלעשות טוב.

לכן מכללת תרפיית מימדים שמה דגש רב על תחושת השליחות שהסטודנט מקבל בתהליך ההכשרה, זו גם הסיבה שאנו מקפידים להעניק כלי מדויק ושלם על מנת שעם קבלת תעודת ההסמכה יוכלו מטפלי השיטה לסייע למטופליהם בצורה האופטימלית.   

מה הוביל לגילוי השיטה?

כילד, מפתח השיטה יובל לוי סבל מדיסלקציה חמורה ולא הצליח לקרוא יותר מחמש שורות, זה גרם לו לתחושת תסכול בעיקר מפני שאביו שהיה רופא עיניים, בדק ומצא שראייתו תקינה ולא הצליח בכלים שעמדו לרשותו לסייע לבנו ובעיקר להבין את שורש הבעיה. כשגדל חיפש יובל תשובה לשאלה מדוע יש לקויות ומחלות שהרפואה הקונבנציונאלית לא יודעת לרפא.

יובל יצא למסע למצוא ריפוי לדיסלקציה שסבל ממנה, מסע שנמשך יותר מעשרים שנה.

לא עבר זמן מה  ואצל יובל החל להתגבש הרעיון והדרך לריפוי. 

הוא  גילה דרך לרפא כל מחלה בעולם. הוא הבין את הסוד שקיים בכתובים של תורת הסוד והקבלה, שילב את ההבנות עם מחקרים מדעיים עכשוויים ומצא דרך ליישם את אותו מידע בתהליך ריפוי ייחודי.  הבסיס לכל המצבים הרגשיים והפיזיים שלנו נמצא בתוכנה ולא בחומרה, ועל מנת לחולל ריפוי יש לפרמט את התוכנה.

אחרי שני תארים, הסמכה בפסיכותרפיה, ודרך ארוכה ובינלאומית עם שלל הכשרות בשיטות שונות בארץ ובעולם, יובל לוי פיתח שיטה חדשה לריפוי תודעתי עם אימפקט שעדיין לא נראה כמותו וקרא לה "תרפיית מימדים" על שום הטיפול במימדים השונים הקיימים בתת המודע של האדם .

במשך שני העשורים האחרונים, יובל לוי הכשיר למעלה מ-1000 מטפלים בשיטה, הן בארץ והן בעולם. מאות בוגרים שעברו הכשרה אצל יובל, הפכו את הטיפול בתרפיית מימדים למקצוע ממנו הם מתפרנסים.

אז למה לימודי תרפיה דווקא בשיטה זו?

כי זה פשוט עובד – פעם אחר פעם השיטה מפתיעה אפילו את המטפלים עצמם עם תוצאות מרחיקות לכת, שלעתים אפילו לרפואה הקונבנציונאלית אין הסבר.

יובל טיפל בבחור שסבל ממחלת קרוהן. מצבו היה כל כך חמור שהוא הופנה לרופא מומחה בארצות הברית. אחרי מספר טיפולים מצבו של המטופל השתפר פלאים ובניגוד לכל התחזיות של הרופאים, מדדי הדלקת פחתו. יום אחד יובל קיבל טלפון מאותו רופא  ששאל אותו מה הוא נתן למטופל שהוביל לריפוי, איזה צמחים? איזה חומרים? יובל ענה לו שטיפל בתודעה שלו ואז הרופא שאל האם אתה סייקיק. הוא לא הצליח להבין איך יתכן שללא כל חומרים ורק דרך טיפול בתודעה, המטופל החלים. יובל והרופא סיימו את השיחה כשיובל מזמין אותו להצטרף למסלול ההכשרה של תרפיית מימדים.

השאיפה של מכללת תרפיית מימדים היא להכשיר מטפלים בשיטה על מנת לעזור ולסייע לכמה שיותר אנשים לצאת ממעגל הסבל והכאב ובנוסף לאפשר להם להתפרנס מעשייה מבורכת עם שליחות עליונה. כי המציל נפש אחת כאילו הציל עולם שלם.

דאגנו לחווית הלימוד הטובה ביותר בשבילך

שיעורי חממה
שיעורי חממה, שיעורי תרגול ושיעורי הדגמה על השיטה להבנה והטמעה של החומר

מפגשי סטאז'
כדי לספק לך קרקע יציבה להתחלה איתנה הקמנו מפגשי סטאז' בסיום הלימוד התאורטי. שם תוכל לצאת לדרך ולקבל מטופלים.

הקהילה הסגורה שלנו
אפשר להצטרף לקהילת הבוגרים שלנו ולהנות משיתופים חומר על סמך ניסיון, קבלת חומרי העשרה על בסיס שבועי ותמיכה מלאה מהמטפלים בשטח.

להתחיל לטפל כבר מהיום הראשון
נפתחת בפניכם האפשרות לקבל פניות של מטופלים מהמכללה ולהתחיל לטפל כבר בשלב הראשוני, עוד לפני שניתנה לכם ההכרה כמטפלים.

איך אני יודע אם זה בשבילי?

לא כולם מתאימים ללמוד את השיטה של תרפיית ממדים.

אבל אם אתם:

  • אוהבים לעזור לאנשים
  • אוהבים ללמוד ולחקור
  • מטפלים או רוצים להיות מטפלים תודעתיים
  • מרגישים תשוקה גדולה ללימודי תרפיה ולימודי טיפול רגשי

 

הגעתם למקום הנכון!

לרשותכם 3 מסלולי הכשרה לבחירה:

מה ההבדל?

הרמה הבסיסית מאפשרת לך ללמוד ריפוי תודעתי מקיף ככלי שלם, כך שעם סיום הליך ההכשרה, אתה מוכן ויכול לטפל באופן מלא במצבים שונים.

אך יש 2 רמות שהן מתקדמות יותר ממנה ושווה לשקול אותן בנוסף.

ברמה המתקדמת, מעמיקים את הידע אודות פתלוגיות שונות:

היכרות עם פקודות תת הכרתיות, לומדים כיצד התודעה משפיעה על הגוף, סקירה של הליך פקודה דרך בלוטת המוח עד להפרשת חומרים הורמונליים ויצירת פתולוגיה.

ברמת מומחה, הרמה היא מתקדמת ביותר וסורקת את שאר המערכות בגוף האדם ברמה חומרית, אנרגטית ותודעתית. לומדים על פקודות תת הכרתיות רבות הקשורות לפתולוגיות במערכות הגוף והתמודדות עם מצבים מורכבים ומחלות קשות.

כדי לראות פירוט נוסף על כל אחת מהרמות הקליקו למעלה.

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר:

בוגרים מספרים

+ 0
תלמידים שהכשרנו
0
סיפורי הצלחה
0
כיתות לימוד
0
מרצים בקהילה

מאמרים אחרונים

תרפיית ממדים

תרפיית ממדים

מאמרים במרוצת החיים, חוויות או טראומות מהעבר נדחקים ומודחקים, אך עלולים לצוף ולהתבטא בקשיים רגשיים או פיסיים. לא תמיד נוכל להיות מודעים לשורשי הבעיה ולסיבת

קרא עוד »
קורס טיפול תרפיה

למי מתאים קורס טיפול?

למי מתאים קורס טיפול? התשובה הקצרה לשאלה שבכותרת היא לכולם וכולן: כמעט כל אחד ואחת יכולים ליהנות מכל היתרונות שמעניקה עבודה כמטפלים. קורס טיפול אונליין

קרא עוד »
לימודי תרפייה

לימודי תרפיה

לימודי תרפיה זה הזמן לרכוש מקצוע חדש ומבוקש הקורונה טלטלה את החיים של כולנו, או לפחות של רוב בני האדם. המגפה שנוצרה בעקבות פעולה יומיומית

קרא עוד »
לימודי תרפיה

לימודי תרפיה

לימודי תרפיה לימודי תרפיה במכללת תרפיית מימדים אם תמיד אמרו לכם שאתם יודעים להקשיב ולעזור לחברים, ייתכן שכדאי לכם לעסוק במקצוע חדש ומרתק שיכול להפוך

קרא עוד »