קורס טיפול

במכללת תרפיית מימדים

תקופת הקורונה הביאה אנשים רבים לעריכת חשבון נפש ולרצון לבחון את חייהם מחדש. גם אתם בוודאי תהיתם בפני עצמכם – האם אתם נמצאים במסלול התעסוקתי הנכון, או שאולי יש דרך אחרת ומרגשת יותר, הממתינה עבורכם? האם העבודה היום יומית שלכם מספקת אתכם באמת, או שכדאי לבחון עולמות אחרים? לימודי תרפיה במכללת תרפיית מימדים, יכולים להיות המפתח המתאים, שיביא סוף לחיפושים הארוכים שלכם אחר הדרך הנכונה וכמובן גם יעזור לאחרים לקבל מכם את הריפוי שהמתינו לו.

למה להתחיל לימודי תרפיה דווקא בתקופת הקורונה?

ישנם לא מעט אנשים שמאז ומעולם התעניינו במקצועות הריפוי, ההדרכה, הרפואה המשלימה והטיפול בכלל, אך חששו להתחיל את הלימודים בתחום עם פרוץ משבר הקורונה, בשל החשש כי הלמידה תיפסק או תופרע בדרך זו או אחרת. קורס טיפול במכללת תרפיית מימדים, מאפשר רצף למידה וקשר מקוון עם המרצים ועם יתר הסטודנטים, זאת בזכות העובדה שההכשרה כולה מתבצעת און ליין, לנוחות התלמידים. המשמעות היא שלמרות המגפה העולמית, הלימודים במכללה מתנהלים כרגיל ואתם כסטודנטים ממשיכים לקבל את הכל האינפורמציה הנדרשת על מנת להשלים את הכשרתכם.

היתרון העיקרי בתהליך ההכשרה הייחודי הזה, הוא שקבלת הכלים לטיפול נעשית כבר בתחילת הדרך ואין צורך להמתין עד לסוף הלימודים, בכדי להתחיל לעזור לאחרים ולהתנסות בטיפול בשיטה. תרפיית המימדים היא עולם ומלואו והיא פותחה כדי לתת לאנשים הסובלים מבעיות גופניות ונפשיות, את המענה הנכון לכאבם, החבוי בתוך התת מודע שלהם. אתם כמטפלים, כבר בתחילת ההכשרה תוכלו להבין את מהות השיטה ולעסוק במקצוע החדש שאתם רוכשים. המשך הלימודים יעניק לכם פתח לעולמות חדשים בתוך השיטה וכמובן יעניק לכם עוד ועוד כלים להתמקצע ולשכלל את היכולות שלכם בתור מטפלים.

למי יתאים קורס טיפול בתרפיית מימדים?

תרפיית המימדים סייעה עד היום לאלפי אנשים שסבלו מבעיות שונות כגון עודף משקל, לחץ דם, פריחות בעור וכן תופעות נפשיות כמו חרדות ודיכאון. המשמעות היא, שכל מטפל יכול לקבל אליו לקוחות מגוונים ולעזור לבני אדם מכל קשת האוכלוסיה והגילאים השונים.

במהלך קורס טיפול במכללת תרפיית מימדים, תבינו בעצמכם את הקשר העמוק בין מטענים שנוצרו אצלכם בתת מודע והאופן שבו הם השפיעו ומשפיעים עדיין, על התנהלותכם בעולם ועל תופעות פיזיות שונות המתרחשות בגופכם. השינוי התודעתי העמוק הזה, יסייע לכם להכיר את עצמכם טוב יותר ובכך גם להפוך למטפלים טובים יותר, שיודעים להדריך את המונחים שלהם בדרך נכונה להבאת ריפוי מלא לעצמם.

מאמרים - רעש מחשבתי

רעש מחשבתי

רעש מחשבתי זה תרגיל להשקטת רעש מחשבתי מטפל יקר: אם נתקלתם במטופל הסובל מהתסמינים הבאים: לופים מחשבתיים, גוף מותש, ישיבה פאסיבית עד כדי חידלון פעולה

קרא עוד »
מאמרים - הורמון הפרולקטין

הורמון הפרולקטין

הורמון הפרולקטין פוריות אצל נשים בעיות פוריות וטיפול בפרולקטין – ברמה התודעתית עפ"י תרפית מימדים. עם הזמן יותר ויותר מטופלים ומטופלות מגיעים עם בעיות פוריות

קרא עוד »

הירשמו עכשיו להצלחה הגדולה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *