למי מתאים קורס טיפול?

התשובה הקצרה לשאלה שבכותרת היא לכולם וכולן: כמעט כל אחד ואחת יכולים ליהנות מכל היתרונות שמעניקה עבודה כמטפלים. קורס טיפול אונליין עם ליווי אישי לכל תלמיד ותלמידה מאפשר לכם להתחיל לטפל במי שזקוק לעזרה תוך מספר חודשים – בתרפיית המימדים, שיטה הוליסטית שמבוססת על ידע מקיף ובהתאם אפקטיבית להפליא.

שיטת טיפול עם תוצאות מוכחות

כשמחפשים קורס טיפול ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של אפשרויות. הביקוש ההולך וגובר לרפואה הוליסטית, כזו שלא מסתפקת בצמצום הסימפטומים אלא מעמיקה אל שורשי כל בעיה וכך מוצאת לה פתרון אמיתי, מייצר ביקוש רב גם ללימודי טיפול – ועם הביקוש מתרחב גם ההיצע.

שיטת תרפיית המימדים שפיתח יובל לוי כבר הוכיחה את עצמה במגוון רחב מאוד של מקרים, וסיפקה פיתרון למצוקות פיזיות ורגשיות גם יחד. ביניהן: חרדות, דלקות חוזרות באוזניים, קילוגרמים רבים עודפים שאף דיאטה לא הצליחה להעלים, הפרעות שינה, מעי רגיז ועוד.

ה"סוד" של השיטה הוא שילוב הידע – מהרפואה הסינית, מהיהדות, מהפיזיקה ועוד. מפתח נוסף להצלחה של הכשרת המטפלים הוא שיטת הלימוד, שכוללת תרגולים מעשיים רבים לצד הידע התאורטי, כשהבסיס נלמד אונליין, בנוחות מרבית. 

עבודה שיש בה סיפוק של ממש

מעבר לעובדה שכל אחד ואחת יכולים ללמוד את שיטת תרפיית המימדים, ללא צורך בידע קודם או מיומנות כלשהי, ישנה עוד סיבה טובה לכך שלימודי תרפיה מתאימים לכולן וכולם – העבודה כמטפלים מספקת פוטנציאל הכנסות גבוה דבר חשוב במיוחד: תחושת שליחות.

מחקרים עדכניים בתחום התעסוקה מגלים כי המרכיב העיקרי בשביעות הרצון של עובדים הוא התחושה שהם מביאים את עצמם לידי ביטוי מלא בכל יום עבודה, ושיש להם השפעה מיטיבה על הסביבה. קורס טיפול, ובעקבותיו עזרה יומיומית לאנשים שסובלים ממצוקות שונות, הוא דרך מומלצת במיוחד להגיע לאותן תחושות רבות עוצמה.

קורס טיפול מקוון עם מגוון העשרות

הבסיס של קורס טיפול במכללת תרפיית מימדים הוא כאמור הרצאות אונליין. לימודים מקוונים חוסכים לכם זמן יקר ובעיקר מאפשרים לכם ללמוד כשנוח לכם ולהקדיש לכל נושא בדיוק את תשומת הלב הנכונה. על הבסיס הזה מתווספים רבדים משמעותיים: ליווי צמוד מצד מרצי המכללה, ספר ובו חומרי העשרה יקרי ערך, קבוצת ווטסאפ לטובת התייעצויות ושיתופים עם תלמידים אחרים ועם המורים, שיעורי הדגמה, שיעורי חממה, מפגשי סטאז' ועוד – כל מה שצריך כדי להטמיע את השיטה המקיפה תוך מספר חודשים ולצאת לדרך עם כל הכלים הנחוצים למטפלים מוכשרים ומוערכים.

מאמרים - הורמון הפרולקטין

הורמון הפרולקטין

הורמון הפרולקטין פוריות אצל נשים בעיות פוריות וטיפול בפרולקטין – ברמה התודעתית עפ"י תרפית מימדים. עם הזמן יותר ויותר מטופלים ומטופלות מגיעים עם בעיות פוריות

קרא עוד »
מאמרים - רעש מחשבתי

רעש מחשבתי

רעש מחשבתי זה תרגיל להשקטת רעש מחשבתי מטפל יקר: אם נתקלתם במטופל הסובל מהתסמינים הבאים: לופים מחשבתיים, גוף מותש, ישיבה פאסיבית עד כדי חידלון פעולה

קרא עוד »
מהי רפואת תדרים

מהי רפואת תדרים

מהי רפואת תדרים על הנושא שעליו אכתוב היום הגעתי דרך התבוננות בניוז-פיד שלי בפייסבוק במהלך טקס התה שלי בבוקר. ואתם לא תאמינו, אבל על השלט

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *