לימודי תרפיה

זה הזמן לרכוש מקצוע חדש ומבוקש

הקורונה טלטלה את החיים של כולנו, או לפחות של רוב בני האדם. המגפה שנוצרה בעקבות פעולה יומיומית כמו אכילה התפשטה במהירות בעולם והזכירה לנו כמה אנחנו חשופים לפגעים שונים. לא מעט ישראלים, בכל הגילאים, פיתחו תסמינים רגשיים ובפרט חרדות ואמונות שליליות. הצורך במענה מדויק ועמוק, ובעיקר כזה שלא מבוסס על עוד תרופות, מוביל רבים לחפש טיפולים יעילים. כשהביקוש לטיפולים נמצא במגמת עלייה, זוהי נקודת זמן מצוינת להפוך למטפלות ומטפלים – לימודים במכללת תרפיית מימדים מעניקים מקצוע חדש ומבוקש ולא פחות חשוב, כזה שהשפעתו על העולם מיטיבה מאוד.

לעזור לכל מי שזקוק לעזרה

לימודי תרפיה מהווים קרש קפיצה להכנסה נאה ולעוד תועלת משמעותית: סיפוק אדיר. מחקרים רבים מוכיחים כי במאה ה-21 חיפוש עבודה ובניית קריירה מונעים לא רק מכסף, חשוב ככל שיהיה, אלא גם מהרצון להרגיש חיוניים. תחושת שליחות תורמת רבות לאיכות החיים של כל אחד ואחת, וכשאנחנו מתעוררים בבוקר עם הידיעה שגם היום נעזור לאנשים שסובלים ממצוקה, פיזית או רגשית, קל לנו להתחיל את יום העבודה.

בתרפיית מימדים ניתן למצוא פתרונות לבעיות ארוכות טווח כגון חרדות, לחץ דם גבוה, דלקות חוזרות באוזניים, מעי רגיז, הפרעות בשינה ועוד ועוד.

תרפיה אפקטיבית בזכות איתור מטענים שליליים בתת המודע ובגוף

מגפת הקורונה העצימה כאמור אצל רבים מאיתנו את התחושות השליליות, את הרגשות הקשים ואת האמונות המכבידות. זהו תהליך כמעט בלתי נמנע, אבל חשוב להבין שכל אלה מייצרים אנרגיות שליליות שנשמרות בזיכרון התאי שלנו במשך שנים רבות – ואפילו לנצח, אלא אם כן מטפלים בכך.

תרפיית מימדים מבוססת על איתור מטענים שליליים בתת המודע ופינויים באמצעות פקודות מדויקות ואפקטיביות. התרפיה התודעתית מצליחה לשנות את האינפורמציה השלילית שאצורה בתאים באיברים שונים לאינפורמציה חיובית, והתוצאה היא שיפור של ממש בבריאות הפיזית, האנרגטית והרוחנית.

לימודי תרפיה אונליין - בנוחות מרבית וביעילות גבוהה

הקורונה, מגבלות התנועה שהוטלו בעקבותיה והצורך לשמור על ריחוק פיזי הובילו לשינויים גם באופן שבו כדאי ללמוד. בפרט העצימה התקופה הנוכחית את היתרונות של לימודים אונליין. גם את שיטת תרפיית מימדים תוכלו לרכוש באופן מקוון, וכך לעבור על כל שיעור בזמן הנוח ביותר עבורכם. לימודי תרפיה אונליין במכללת תרפיית מימדים של יובל לוי כוללים גם ליווי צמוד של מרצים מנוסים, קבוצת ווטסאפ שבה ניתן להתייעץ עם תלמידות ותלמידים אחרים (וגם עם המורים) ומפגשי סטאז' יקרי ערך – כל מה שאתם צריכים כדי לשלוט בשיטת הטיפול ההוליסטית והאפקטיבית, ולהתחיל לממש את היכולות מיד אחרי סיום הקורס.

מאמרים - פוריות הגבר

פוריות הגבר

פוריות הגבר מה קורה לפוריות הגבר בשנת 20-20? במהלך העשורים האחרונים עולה שיעור אי-הפריון בארצות העולם המערבי בשל ריבוי סיבות. זה כבר לא סוד. מעריכים

קרא עוד »
מהי רפואת תדרים

מהי רפואת תדרים

מהי רפואת תדרים על הנושא שעליו אכתוב היום הגעתי דרך התבוננות בניוז-פיד שלי בפייסבוק במהלך טקס התה שלי בבוקר. ואתם לא תאמינו, אבל על השלט

קרא עוד »
לימודי תרפיה

לימודי תרפיה

לימודי תרפיה לימודי תרפיה במכללת תרפיית מימדים אם תמיד אמרו לכם שאתם יודעים להקשיב ולעזור לחברים, ייתכן שכדאי לכם לעסוק במקצוע חדש ומרתק שיכול להפוך

קרא עוד »
לימוד Nlp

לימוד Nlp

לימוד Nlp הַשָּׁלֵם גָּדוֹל מִסַּךְ חֲלָקָיו מאת גיא נמרוד מטפל בכיר בתרפיית מימדים אם יש ברזומה שלך כל כך הרבה כלים טיפוליים כמו N.L.P, רפואת

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *