לימודי תרפיה

לימודי תרפיה במכללת תרפיית מימדים

אם תמיד אמרו לכם שאתם יודעים להקשיב ולעזור לחברים, ייתכן שכדאי לכם לעסוק במקצוע חדש ומרתק שיכול להפוך לקריירה רבת שנים. לימודי תרפיה במכללת תרפיית מימדים, עשויים להיות הדלת שלכם אל עולם שעדיין לא הכרתם ושיכול לשנות את החיים שלכם ושל אנשים רבים נוספים, מהקצה אל הקצה. ההבנה העמוקה של מהות הטיפול הניתן במסגרת השיטה וכן לימודי טיפול פרקטיים באופן מקוון, שיקנו לכם את הכלים לסייע לאחרים, יתנו לכם את האפשרות לממש את הפוטנציאל הגלום בכם.

מהי תרפיית מימדים ולמי קורס טיפול להתאים?

שיטת הטיפול הנקראת תרפיית מימדים, פותחה לפני כעשרים שנה והטיפול הממשי באמצעותה החל בחוגים קטנים וגדל עם הזמן, עד להיווצרותן של קהילות שלמות שנעזרות בכלים של השיטה, על מנת להירפא ולתת מזור לכאבי הגוף והנפש. ההתמקדות בתרפיית מימדים היא לאו דווקא בריפוי פיזי בלבד של הגוף, או בפוקוס על הנושא הרוחני – אלא בשינוי תודעתי שהמטפל מסייע למטופלים לעבור, שמחבר בין שניהם גם יחד.

תרפיית מימדים מאחדת בין רזי הרפואה הסינית, כלים מהפסיכולוגיה היישומית ואפילו חוקי הפיזיקה, המשולבים כולם כדי לסייע לריפוי של התת מודע. הלימודים מתאימים לכל מי שהטיפול הוא בנפשו: מדריכים ומטפלים פעילים, אנשים שמבקשים לעסוק בקריירה שנייה חדשה וכמובן צעירים שמתחילים את המסע הארוך של חייהם ומחפשים מקצוע חדשני ומעניין. הטיפול פותח בישראל והוא כולו ברוח היהדות.

לימודי תרפיה מקוונים – ליווי והדרכה עד להכשרה מלאה

במסגרת קורס טיפול לומדים הסטודנטים כיצד לבצע את החיבור בין המטענים השונים המלווים את חייהם, אלו שנוצרו בעקבות חוויות החיים ושעלולים לעכב את ההתפתחות של האדם, או לייצר מכשולים שיפריעו לו בדרך. המטפלים בשיטה ילמדו כיצד להדריך את המונחים שלהם למציאת הגורמים האמיתיים לסיטואציות שונות שהם חוו, או לפתולוגיות הקיימות בגופם. המטרה של לימודי תרפיה היא להכשיר מטפלים מוסמכים של השיטה ובכך לטפל בעוצמה במגוון בעיות ואתגרים, מהם סובלים בני האדם. 

הלימודים הם און ליין ובכך מקנים לסטודנטים יתרונות רבים:

  1. לימודים רציפים גם בתקופת הקורונה.
  2. ליווי והכרת התחום ישירות ממטפלים פעילים.
  3. סיעור מוחות עם סטודנטים אחרים וקבלת תשובות לכל השאלות – בעזרת קבוצת הוואטסאפ.
  4. נגישות מיטבית לחומר הנלמד ויכולת לחזור עליו בקלות ובנוחות, בכל שעה.

הלימודים במכללת תרפיית מימדים הם צוהר לקריירה מעניינת ולשינוי תודעתי מבורך וחדש, שמאפשר לבוגרים להכיר את עצמם טוב יותר, לקבל כלים יישומיים לדרך כבר בהתחלה ולטפל בהצלחה באחרים, בשלב מוקדם ועוד לפני סיום ההכשרה כולה.

לימודי תרפייה

לימודי תרפיה

לימודי תרפיה זה הזמן לרכוש מקצוע חדש ומבוקש הקורונה טלטלה את החיים של כולנו, או לפחות של רוב בני האדם. המגפה שנוצרה בעקבות פעולה יומיומית

קרא עוד »
מאמרים - רעש מחשבתי

רעש מחשבתי

רעש מחשבתי זה תרגיל להשקטת רעש מחשבתי מטפל יקר: אם נתקלתם במטופל הסובל מהתסמינים הבאים: לופים מחשבתיים, גוף מותש, ישיבה פאסיבית עד כדי חידלון פעולה

קרא עוד »
תרפיית ממדים

תרפיית ממדים

מאמרים במרוצת החיים, חוויות או טראומות מהעבר נדחקים ומודחקים, אך עלולים לצוף ולהתבטא בקשיים רגשיים או פיסיים. לא תמיד נוכל להיות מודעים לשורשי הבעיה ולסיבת

קרא עוד »

הירשמו עכשיו להצלחה הגדולה!

[leadercf7 campid="6872"]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *