לימודי טיפול

מקצוע רווחי שהוא גם שליחות

המאה ה-21 היא עידן של טיפול. אמנם ההגדרה המקובלת יותר של התקופה הנוכחית היא “המהפכה הדיגיטלית”, אבל לצד התרחבות המרחב הדיגיטלי והפיכתו לנוכח יותר ויותר בחיים של כולנו, אפשר להבחין במגמה נוספת, מהותית יותר – הבנת הצורך בטיפולים שונים כדי להבטיח חיים עם איכות גבוהה באמת.

עוד ועוד אנשים בוחרים לטפל בעצמם, ובפרט בבעיות שמלוות אותם לאורך שנים רבות, כאלה שהרפואה הקונבנציונלית הכריזה כבלתי ניתנות לפיתרון, או ככאלה שמחייבות צריכת תרופות קבועה. יתר לחץ דם, חרדות, הפרעות שינה, דלקות אוזניים חוזרות ונשנות ועוד ועוד.

שיטת טיפול חדשנית שנשענת על ידע שהצטבר במשך אלפי שנים

כשהביקוש לטיפולים נמצא במגמת עלייה מובהקת, ובפרט לתרפיה יסודית ומקיפה שמתבצעת מחוץ למערכת הרפואה הקונבנציונלית, זה בדיוק הזמן לרכוש מקצוע מתגמל גם כספית וגם רוחנית: מטפל או מטפלת. תרפיית מימדים היא שיטת טיפול חדשנית שמסתמכת גם על ידע עתיק יומין, ובמכללת תרפיית מימדים תוכלו ללמוד אותה בדרך מתקדמת ונוחה – אונליין (עם ליווי אישי צמוד וסטאז’).

לפנות אנרגיות תוקעות ביעילות

לימודי טיפול בשיטת תרפיית מימדים כוללים ידע מתחומי הרפואה הסינית, הפסיכולוגיה, הפיזיקה וגם היהדות. התלמידות והתלמידים במכללה שהקים יובל לוי מבינים לעומק כיצד פועל תת המודע שלנו, איך הוא משפיע על הגוף באמצעות זכרונות תאיים, את החיבור העוצמתי בין רגשות ותחושות לבין איברים ספציפיים ואת הדרך שבה אמונות שליליות פוגמות בתפקוד של המערכת החיסונית ומערכות חיוניות אחרות.

כל התובנות החשובות הנ”ל מהוות בסיס לפתרונות – תהליכים מדויקים שפותחו במשך שנים, ושמאפשרים להמיר אינפורמציה שלילית (רגשות שליליים / תחושות מכבידות / אמונות חוסמות) באינפורמציה חיובית עבור הגוף. התוצאה: זרימת אנרגיה מיטבית בכל האיברים, ניקוי מטענים מיותרים מהעבר שלא משרתים את האדם ובריאות טובה יותר

לימודי טיפול שמשתלבים באופן מושלם בשגרה הנוכחית

על-מנת להפיק את מלוא התועלת האפשרית מתרפיית המימדים, לימודי טיפול במכללה של יובל לוי מורכבים מ-4 רבדים עיקריים: הרובד הבסיסי הוא שיעורים מקוונים שכוללים את הידע רחב ההיקף של השיטה. למידה אונליין מתבצעת בזמן הנוח ביותר מבחינת כל תלמיד ותלמידה, מאפשרת לחזור על כל נושא שמצריך התעמקות נוספת וחוסכת זמן יקר בזכות היעדר הצורך להגיע לכיתה פיזית. הרובד הבא הוא ליווי צמוד של מורי המכללה כדי להבטיח הטמעה אופטימלית של החומר, רובד שלישי הוא קבוצת ווטסאפ ייעודית שבה מתנהלות אינטראקציות בין כל התלמידים וגם המרצים.

לקראת התחלת מימוש המקצוע החדש בא לידי ביטוי הרובד הרביעי והחשוב – מפגשי סטאז’. כל מפגש כזה מחזק את האמון בעצמכם ואת ההבנה שאתם יכולים לעזור לאנשים אחרים, ובנוסף תקבלו אחריו פידבק מפורט שישכלל עוד יותר את היכולות שלכם. בהתאם תוכלו תוך זמן קצר לאחר השלמת הלימודים לטפל במי שזקוק לעזרה, וליהנות מעיסוק שהוא גם מקור הכנסה מוצלח וגם שליחות.

מאמרים - הורמון הפרולקטין

הורמון הפרולקטין

הורמון הפרולקטין פוריות אצל נשים בעיות פוריות וטיפול בפרולקטין – ברמה התודעתית עפ”י תרפית מימדים. עם הזמן יותר ויותר מטופלים ומטופלות מגיעים עם בעיות פוריות

קרא עוד »
קורס נטורופתיה אונליין

מכללות לרפואה משלימה

מאמרים מכללות לרפואה משלימה כוללות קורסים, אשר הינם משלימים למעשה לרפואה הקונבנציונלית. במרבית הקורסים, יושם דגש על הקשר בין גוף לנפש, ועל הניסיון לרדת לשורשי

קרא עוד »
מאמרים - פוריות הגבר

פוריות הגבר

פוריות הגבר מה קורה לפוריות הגבר בשנת 20-20? במהלך העשורים האחרונים עולה שיעור אי-הפריון בארצות העולם המערבי בשל ריבוי סיבות. זה כבר לא סוד. מעריכים

קרא עוד »
יש רק אנרגיה אחת חלק ב

יש רק אנרגיה אחת חלק ב’

יש רק אנרגיה אחת חלק ב’ הפיזיקה המודרנית מתארת את אנרגיית החיים הראשונית המחייה את כל הבריאה. פיזיקת הקוונטים מתארת אותה בשם:  “אנרגיית נקודת האפס”

קרא עוד »

הירשמו עכשיו להצלחה הגדולה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *