לימודי טיפול במכללת תרפיית מימדים

לאמהות המחפשות שינוי

אמהות צעירות רבות היולדות את תינוקן הראשון, מגלות את עצמן מחדש ומבקשות למצוא דרך אחרת בעולם התעסוקה ששחק אותן, כזו שתעניק להן את האפשרות לעסוק במקצוע מרתק ושונה מהרגיל – ולא ידרוש מהן להתנתק מהבית לשעות ארוכות. התקופה שלאחר הלידה עשויה להיות המתאימה במיוחד לרכוש לעצמך מקצוע מבוקש ושימושי, מעניין ומתחדש כל העת, בעיקר אם באופן טבעי את מרגישה צורך לסייע לאנשים החיים סביבך. לימודי תרפיה במכללת תרפיית מימדים הם נוחים מאוד עבור אמהות ומתבצעים בצורה מקוונת, מהבית, בשעות הנוחות לסטודנטים, כאשר המטרה היא להפוך אותם למטפלים בשיטה באופן רשמי.

הנוחות של הלמידה המקוונת – קורס טיפול בלי לצאת מהבית

הלידה מעוררת רגשות רבים אצל כל אמא והרצון להעניק את כל כולך לרך הנולד, בוודאי ממלא את ליבך יחד עם לוח הזמנים הצפוף שלך, שבמסגרתו את עוסקת כל העת בטיפול באדם אחר. תארי לך שתוכלי דווקא בתקופה הזו, לרכוש מקצוע חדש ובסיומה של חופשת הלידה, להפוך למטפלת בשיטת תרפיית המימדים? 

לימודי טיפול בשיטה, לאור הקורונה, מתבצעים כיום מהבית וזאת באמצעות שילוב בין שיעורים המועברים און ליין לבין סיעור מוחות פורה ומועיל, המתבצע בקבוצת וואטסאפ ייעודית, המאפשרים לך לקבל משוב תמידי מהחברות ללימודים וכמובן מהמרצים עצמם. כאמא עסוקה זהו פתרון נהדר להעשרת עולמך והכרת העצמי שלך, שכבר תוך כדי הלימודים תוכלי ליישם בפועל אצל מטופלייך ועוד יותר בסיומה של ההכשרה כולה.

מהי תרפיית מימדים ומדוע כדאי להתחיל לימודי טיפול?

שיטת הטיפול מבקשת לחבר בין התת מודע והרגשות החבויים ביותר של האדם, לבין התופעות הפיזיות שנוצרות אצלו – כלומר הפתולוגיות, אשר גורמות לכאב גופני, לכאב נפשי או לשניהם גם יחד. תרפיית המימדים פותחה על ידי פיזיותרפיסט בשם יובל לוי, אשר ביקש למצוא את השילוב הנכון בין פיזיקה, פסיכולוגיה ורפואה סינית בכדי להסביר כיצד אנשים יכולים להיות המרפאים של עצמם, הכל הודות להעלאה ברמת התודעה שלהם ויצירת חיבור אוטומטי בין חוויות התת מודע לבין הפתולוגיות הקיימות בגופם. 

הלימודים והשיטה הם ברוח היהדות ומבוססים על הרצון העז של מפתח השיטה, למצוא את הדרך הנכונה להביא לריפוי של בעיות מן השורש – ולא לטפל אך ורק בסימפטומים.

מי יהיו הלקוחות שלך בסיום הלימודים?

לאחר קורס טיפול בשיטת תרפיית המימדים, תוכלי לסייע לאנשים רבים שהשיטה יכולה להיות למזור אמיתי עבורם: נשים צעירות כמותך, אנשים מבוגרים הסובלים מבעיות כרוניות ואפילו ילדים צעירים. הרעיון הוא לסייע לכל מטופל למצוא את דרך המלך עבור עצמו, בהדרכת המטפל המלווה אותו, ליצירת חיבור פנימי עמוק המוביל לריפוי הנכון.

לימודי תרפיה

לימודי תרפיה

לימודי תרפיה לימודי תרפיה במכללת תרפיית מימדים אם תמיד אמרו לכם שאתם יודעים להקשיב ולעזור לחברים, ייתכן שכדאי לכם לעסוק במקצוע חדש ומרתק שיכול להפוך

קרא עוד »

הירשמו עכשיו להצלחה הגדולה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *