יש רק אנרגיה אחת חלק ב'

הפיזיקה המודרנית מתארת את אנרגיית החיים הראשונית המחייה את כל הבריאה. פיזיקת הקוונטים מתארת אותה בשם:  "אנרגיית נקודת האפס" (ZERO POINT ENERGY), ומגדירה אותה כממלאת כל חלל כולל ריק וחללים שבהם מתקיימת טמפרטורה של אפס מוחלט.

 

במאמר הקודם הוספנו את תרומתו  של Samuel .Hahnemann ,אבי ההומאופתיה (הקלאסית ) שכינה את אנרגית החיים: "Vital Force" ("כוח החיוניות").

גם ד"ר וילהלם רייך , פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי וסופר אוסטרי שהיה מתלמידיו של זיגמונד פרויד בווינה חקר לעומק את השפעת התהליכים האנרגטיים–חשמליים בין הגוף לבין הנפש. בשנות ה־30 של המאה ה-20 רייך גילה את אנרגית החיים האוניברסאלית הנמצאת אצל כל בעלי החיים, בדומם ובאוויר ונתן לה את השם: אורגון. רייך אפילו בנה ב 1940 מכשירים שכונו "מצברי אורגון" שתפקידם היה לצבור את האנרגיה ולרתום אותה לריפוי וסייע למטופליו בצורה ניכרת.

על בסיס הפיזיקה אנו יודעים שכל מערכת אנרגטית פתוחה מאפשרת זרימה חופשית לגוף, המזינה אותו ומונעת אנטרופיה (אי ־ סדר).

 

חוקרים שונים זיהו במרוצת השנים , כי כאשר מודדים את המתח המופק מרקמה של תאים בריאים , רואים , כי היא יוצרת פוטנציאל חשמלי (מתח חשמלי) שלילי חזק. כאשר קוטביות התאים מתהפכת,  חומרי מזון וחמצן מנועים מכניסה לתא. התמשכות מצב זה מזיקה לתא לרבות ל DNA שבגרעין התא. מצב זה עלול להוות תשתית להיווצרות מחלות.

 

כלומר: תאי גופנו זקוקים למתח חשמלי שלילי חזק יחסית , משום שהוא מאפשר לחמצן ולחומרי מזון להיקלט על ידי התא. בו בזמן הוא מאפשר פליטת חומרי פסולת מן התא. באמצעות הליכים ייחודיים ניתן להשיב את המתח החשמלי הבריא למערכות גופנו ותאיו.

 

תרפיית ממדים  (DIMETOINS THERAPY   ) מהווה פריצת דרך חדשנית , ייחודית ומהפכנית היודעת איך לחדש את זרימת החיוניות (החשמל) בגופנו וזאת בהליכים … תודעתיים בלבד.

מהרפואה הסינית אנו לומדים שזרימת החיוניות בגוף האדם מתחילה בערוץ האנרגיה (מרידיאן) הכליות. מן הקבלה אנו לומדים שהכליות הן מלשון כלי , כלי לאור. בשפת המקובלים החיות – אנרגית החיים שלנו , היא אור. האור הוא שפע אינסופי , שמהותו היא זרימה ללא גבול . על פי הרפואה הסינית נקראת אנרגיית החיים CHI .

ה CHI נמצא בכל דבר. איכותו משתנה וכמותו רבה יותר בחי לעומת הדומם.  בראיה זו האדם הינו בועת אנרגיה בקוטר של כעשרה מטרים אשר הולכת ונעשית דחוסה כלפי פנים עד הפיכתה לחומר. בלימודים המתקדמים של תרפיית ממדים אנו לומדים לחוש , להפעיל וגם … לראות את האנרגיה הזו.

על פי הקבלה כולנו מקבלים את החיות – אנרגית החיים שלנו מאור האינסוף  , הארה שאין לה בחינת ראשית או סוף. הקבלה מדברת על אור שמחייה את היקום כולו ואת כל הנבראים בכל הדרגות , ומבחינה בין אור פנימי לאור מקיף.

קוראי המאמרים המתמידים כאן כבר למדו שפיזיקת הקוונטים מתארת את אנרגיית החיים הזו בשם:  "אנרגיית נקודת האפס" (ZERO POINT ENERGY), ומגדירה אותה כממלאת כל חלל כולל ריק וחללים שבהם מתקיימת טמפרטורה של אפס מוחלט. זו האנרגיה האחת בעלת אלף השמות.

בהליכים תודעתיים בלבד בתרפיית ממדים  (DIMETOINS THERAPY   )  , אנו לומדים לשפעל את זרימתה השוטפת בגופנו מחדש.

הלימודים מתקיימים בישראל ובחו"ל באנגלית ועברית , המצגות וחוברות הלימוד הן בשתי שפות אלו לנוחות כלל הלומדים בישראל ומחוצה לה. תרגומים סימולטניים וכתוביות בערבית , צרפתית , רוסית , ספרדית וגרמנית מלווים את הלימודים.

 

תרפיית ממדים

תרפיית ממדים

מאמרים במרוצת החיים, חוויות או טראומות מהעבר נדחקים ומודחקים, אך עלולים לצוף ולהתבטא בקשיים רגשיים או פיסיים. לא תמיד נוכל להיות מודעים לשורשי הבעיה ולסיבת

קרא עוד »
מאמרים - פוריות הגבר

פוריות הגבר

פוריות הגבר מה קורה לפוריות הגבר בשנת 20-20? במהלך העשורים האחרונים עולה שיעור אי-הפריון בארצות העולם המערבי בשל ריבוי סיבות. זה כבר לא סוד. מעריכים

קרא עוד »
מאמרים - להרגיש צעיר

להרגיש צעיר

להרגיש צעיר האם אפשר להיות צעירים יותר ??? העולם המודרני מאפשר היום שלל רב של ניתוחים , אשר בהיותם מבוצעים בידי מנתחים פלסטיים מוסמכים ,

קרא עוד »