יש רק אנרגיה אחת

חלק א'

לאחר שהתמקדנו במערכת הגופנית האחת שיודעת לרפא כל מחלה ,

נעמיק אל הטענה השלישית: יש אנרגיה אחת שמחיה את כל תאי גופנו.

 

כזכור , המערכת החיסונית היא המערכת האחת שיודעת לרפא והיא עושה כן בתיווכה של מערכת העצבים. מערכת העצבים היא מערכת חשמלית לכל דבר. אבל מה זה חשמל ?

 

שאלתם את עצמכם פעם , מה בדיוק מודדים בבדיקת E.K.G  ( רישום חשמלי של פעילות הלב). מה זה החשמל הזה שהקרדיולוג מתבונן ברישומו ? מניין הוא נובע  ? מאין החל ?

 

נכון – תורות סוד מדברות על אנרגיה אחת שמחיה את גוף האדם. הסינים קראו לה: CHI , אצל ההונה קוראים לה: MANA , וכל מי שלמד יוגה או טאואיזם יודע על מה מדובר.

 

אבל מה עם הרופאים והמדענים ? האם הם לא יודעים מה הם מודדים ב בבדיקות E.E.G  , ( רישום חשמלי של פעילות המוח) , E.K.G  , ( רישום חשמלי של פעילות הלב) , E.M.G  , (רישום חשמלי של פעילות השרירים) , ובדיקות מתוחכמות נוספות ?

 

ברור שהם יודעים. הם לא צריכים להכיר רפואה סינית או להיות בקיאים בח"ן (חכמת הנסתר). קיימת ספרות מדעית ענפה , המתארת אנרגיית חיים ראשונית. פיזיקת הקוונטים מתארת אותה בשם:  "אנרגיית נקודת האפס" (ZERO POINT ENERGY), הממלאת כל חלל כולל ריק וחללים שבהם מתקיימת טמפרטורה של אפס מוחלט.

 

נכון התפיסה של המדע במאה ה 19 הייתה שאנו חיים בעולם חומרי, שהיחידה הקטנה ביותר שלו היא האטום (מיוונית: "בלתי ניתן לחלוקה"). אבל אז התרחשה תפנית בעלילה:  הסתבר שאפשר לבקע גם את האטום. בתוך האטום התגלה עולם חדש לגמרי שאיננו עשוי מחומר. המדע הוכיח שהאטומים אינם גופים סטטיים הקיימים במנוחה מתמדת. האטום הינו הוויה שוקקת חיים שכל מבנהו המוצק אינו כי אם אשליה אופטית. אם יחדלו הכוחות האנרגטיים (כוח המחבר בשפה קבלית) שבו מלפעול לרגע קט יחדל האטום מלהתקיים וייהפך לתוהו ובוהו בו במקום. המדע הראה שהאטום כן מכיל חלקיקים קטנים יותר: הגרעין ואלקטרונים מסביב לו, כשהגרעין מכיל בתוכו פרוטונים ונויטרונים. כיום גם יודעים לומר שהנויטרונים והפרוטונים בנויים מחלקיקים קטנים יותר הקרויים קוורקים. משמע: אין חומר. החומר הוא אשליה , MAYA בסנסקריט "שיקרא" בשפת המקובלים. כל החומרים בעולם הפיזי בנויים מאטומים. כל האטומים מורכבים מאנרגיה. (ופה זה לא נעצר).

 

אנרגיה ניתנת כיום למדידה. לכל דבר בבריאה , אורגני ולא אורגני  יש אפיון , מעין טביעת אצבע ייחודית של עצמה. כאשר ניתן למדוד את האפיון הזה  הוא מכונה בשפה מדעית 'תדר' או בלעז: .Frequency התדר מוגדר בפיזיקה כמספר מחזורים ביחידת זמן. היחידה המודדת את התדר נקראת הֶרְץ. 1  Hz  = גל אחד בשנייה. כל איבר גשמי בגופנו ניתן למדידה חשמלית.

 

בהסתכלות פיזיקאלית על גוף האדם כל המערכות , הרקמות , האיברים , הבלוטות וכל תא בודד פועלים כסוללות חשמליות קטנות , אשר בעת היותן טעונות היטב ומקוטבות כהלכה תפעלנה בצורה תקינה. במצב זה התוצאה היא חיוניות ובריאות.

תרפיית ממדים  (DIMETOINS THERAPY   ) מהווה פריצת דרך חדשנית , ייחודית ומהפכנית היודעת לחדש את זרימת החיוניות בגופנו וכל זאת בהליכים … תודעתיים בלבד , ללא שימוש באנרגיה או חומרים.

 

תרפיית ממדים מבוססת על מחקר מדעי חדשני מחד , ועל חוכמות רוחניות עתיקות ובעיקר תורת הנסתר והגלוי היהודית.

עין האדם קולטת רק 0.1 אחוז ממה שבאמת קיים. זו הסיבה שהבודהיסטים קראו לעולם הזה: עולם המאיה (מאיה= אשליה בסנסקריט).  עין האדם הגשמית אינה קולטת את שדות האנרגיה המזינים את גוף האדם וסובבים אותו. אולם בתרגילים ספציפיים שאנו לומדים במהלך הלימודים המתקדמים של תרפיית ממדים אנו מתנסים לא רק בחישת אנרגיית החיים אלא אף בראייתה.

 

כפי שציינו קיימת ספרות מדעית ענפה , המתארת את אנרגיית החיים הראשונית המחייה את כל הבריאה. פיזיקת הקוונטים מתארת אותה בשם:  "אנרגיית נקודת האפס" (ZERO POINT ENERGY), ומגדירה אותה כממלאת כל חלל כולל ריק וחללים שבהם מתקיימת טמפרטורה של אפס מוחלט.

 

התפיסה של  המדע במאה ה 19 שאנו חיים בעולם חומרי התנפצה עם ביקוע האטום. המדע הראה שהאטום אינו היחידה הקטנה ביותר וכי הוא מכיל חלקיקים קטנים יותר: אלקטרונים , פרוטונים ונויטרונים. גם אלו בנויים מחלקיקים קטנים יותר הקרויים קוורקים.

משמע: אין חומר. כל החומרים בעולם הפיזי בנויים מאטומים. כל האטומים מורכבים מאנרגיה. (ואנרגיה בנויה משדות תודעה – אולם זה כבר עניין לפוסט נפרד).

 

הפיזיקה הקוונטית לא הייתה הראשונה לזהות את אנרגיית החיים. קדמו לה תורות רוחניות ורפואות עתיקות ומודרניות אשר כינו אותה כל אחת בשם אחר.

 

האר"י הקדוש , מגדולי מקובלי צפת , רומז בשפה קבלית מופשטת לקיומה של הארה המחייה את הבריאה כולה (ספר "עץ חיים", חלק א', שער א'):

 

דע, כי טרם שנאצלו הנאצלים ונבראו הנבראים,

היה אור עליון פשוט ממלא את כל המציאות.

ולא היה שום מקום פנוי בבחינת אויר ריקני וחלל,

אלא הכל היה מלא אור האין סוף הפשוט ההוא.

ולא היה לו לא בחינת ראש ולא בחינת סוף,

אלא הכל היה אור אחד פשוט שוה בהשואה אחת,

והוא הנקרא "אור אין סוף".

 

בעוד המקובלים מדברים שפה קבלית מופשטת יודעי סוד בכל המסורות העתיקות תארו אנרגיה ממשית הזורמת בגוף האדם בנתיבים ממשיים , מחיה ומקיימת אותו. זו האנרגיה האחת בעלת אלף השמות , אשר בלימודי תרפיית ממדים אנו לומדים לשפעל זרימתה השוטפת בגופנו מחדש בהליכים תודעתיים בלבד.

אצל שבטי האינדיאנים  ו ה הונה האנרגיה האחת המחייה אותנו קרויה MANA. (מקור המילה במן המקראי ממנו ניזונו בני ישראל במדבר , אשר בתורת הסוד הקבלית נחשב לבלתי חומרי בניגוד לפשט הסיפור – על זאת בפוסט נפרד שיעסוק בבלוטת האצטרובל).

נוכחות האנרגיה האחת והשפעתה על בריאות גוף האדם הייתה ידועה בהודו מזה אלפי שנים שם היא כונתה בשם PRANA.  ההודים שלטו באנרגיה זו באמצעות טכניקות של נשימות , מדיטציה ותרגילים גופניים שמטרתם לשמור על חיים צעירים , להאריך את תוחלת חיים ואפילו לייתר צריכת מזון לחלוטין (גם בזאת נעסוק בע"ה בפוסט נפרד).

תרפיית ממדים  (DIMETOINS THERAPY   ) מהווה פריצת דרך חדשנית , ייחודית ומהפכנית היודעת איך לחדש את זרימת החיוניות בגופנו וזאת בהליכים תודעתיים בלבד. חידוש זרימת אנרגיית החיים בגופנו ב 9 גופים אנרגטיים שיש המזינים את גוף האדם (על פי המודל הקבלי) ו 12 ערוצים אנרגטיים וכן 3 נתיבים של זרימה עיקרית משיב הסדר על כנו , החיוניות והבריאות , האיזון הנפשי והגופני.

במאמרים הקודמים המהווים שיעורי לימוד מסודרים לכל דבר עסקנו בספרות המדעית הענפה, המתארת את אנרגיית החיים הראשונית. ציינו שפיזיקת הקוונטים מתארת אותה בשם:  "אנרגיית נקודת האפס" (ZERO POINT ENERGY), ומגדירה אותה כממלאת כל חלל כולל ריק וחללים שבהם מתקיימת טמפרטורה של אפס מוחלט.

 

הבנו שאין באמת חומר. כל החומרים בעולם הפיזי בנויים מאטומים.

כל האטומים מורכבים מאנרגיה. (ואנרגיה בנויה משדות תודעה – ראה פוסט נפרד).

 

הסברנו שעין האדם קולטת רק 0.1 אחוז ממה שבאמת קיים.

ראינו שהפיזיקה הקוונטית לא הייתה הראשונה לזהות את אנרגיית החיים. קדמו לה תורות רוחניות ורפואות עתיקות ומודרניות אשר כינו אותה כל אחת בשם אחר.

 

הבאנו את דברי רבי חיים ויטאל מפי האר"י הקדוש מגדולי מקובלי צפת , שרומז בשפה קבלית מופשטת לקיומה של הארה המחייה את הבריאה כולה (ספר "עץ חיים", חלק א', שער א'):

 

"דע, כי טרם שנאצלו הנאצלים ונבראו הנבראים,

היה אור עליון פשוט ממלא את כל המציאות…

ולא היה שום מקום פנוי בבחינת אויר ריקני וחלל,

אלא הכל היה מלא אור האין סוף הפשוט ההוא…"

 

בואו נוסיף עתה את תרומתם של גדולי הרפואה הטבעית בכל הזמנים ונתחיל ב Samuel .Hahnemann במאה ה 18  Samuel Hahnemann אבי ההומאופתיה (הקלאסית – האמתית) כינה את אנרגית החיים: "Vital Force" ("כוח החיוניות") , אשר כל עוד היא זורמת בחופשיות בגוף הפיזי – האדם חיוני ובריא. גורמים חיצוניים, בשפתו הם מעוררים בלבד – "trigger"  לחולי, וככל שה- "vital force" חלש יותר, כך הפגיעה חודרת עמוק יותר. 

 

לדוגמא: מספר אנשים יוצאים החוצה ביום קר, לבושים בצורה מרושלת ונחשפים לרוח קרה. לאדם אחד, במצב וויטאלי חלש מופיעים סימפטומים שטחיים באיברים חיצוניים, כמו סדקים בעור, כאבים בפרקים וליחה.  לאדם פחות בריא באופן משמעותי, עשויים להופיע סימפטומים של דלקת בגרון (או בריאות) ואפילו התגברות של חרדות. לאדם ממש לא וויטאלי, הבעיה יכולה להתבטא אפילו ח"ו בשיתוק בפנים, וכן תגובות רגשיות כמו בלבול ופגיעה ביכולת הקוגניטיבית.

 

תרפיית ממדים (DIMETOINS THERAPY) מושפעת מתפיסתו של Hahnemann ובשונה מן ההומאופתיה הקלאסית כלי הטיפול שלה הנם הליכים תודעתיים בלבד , המשפיעים על ה Vital Force , אשר משפיע על החומר ותהליכי הבראה והחלמה. (החלמה-אותיות: החל מ' ה').

 

מאמרים - פוריות הגבר

פוריות הגבר

פוריות הגבר מה קורה לפוריות הגבר בשנת 20-20? במהלך העשורים האחרונים עולה שיעור אי-הפריון בארצות העולם המערבי בשל ריבוי סיבות. זה כבר לא סוד. מעריכים

קרא עוד »
מאמרים - הורמון הפרולקטין

הורמון הפרולקטין

הורמון הפרולקטין פוריות אצל נשים בעיות פוריות וטיפול בפרולקטין – ברמה התודעתית עפ"י תרפית מימדים. עם הזמן יותר ויותר מטופלים ומטופלות מגיעים עם בעיות פוריות

קרא עוד »
לימודי תרפיה

לימודי תרפיה

לימודי תרפיה לימודי תרפיה במכללת תרפיית מימדים אם תמיד אמרו לכם שאתם יודעים להקשיב ולעזור לחברים, ייתכן שכדאי לכם לעסוק במקצוע חדש ומרתק שיכול להפוך

קרא עוד »