לימודי טיפול רגשי ללא תואר

לימודי טיפול רגשי ללא תואר

טיפול רגשי הוא טיפול היוצא מנקודת הנחה כי רוב הדברים שמעיקים על חיינו ומקשים עלינו מתבססים על אירועים דרמטיים בעברנו, החל מהילדות ועד הבגרות. האירועים הרגשיים הללו הם בסופו של דבר הבסיס ממנו נולדים הכישרון שלנו, הביטחון הפנימי שלנו, המבט שלנו על החיים, היכולת שלנו להיות מאושרים, לחבק את המציאות, להיות בריאים ורגועים נפשית.

אחת המטרות של טיפול רגשי היא לדלג מעל הביטויים המילוליים שיכולים לעכב אותנו, להפחיד אותנו, ומציאת דרכים אחרות להגיע אל העומק ולגעת במה שבנה אותנו מבפנים, לטוב ולרע. 

הטיפול הרגשי הוא לא דרך אחת וברורה של פעולה, אלא מאגר מגוון של שיטות טיפוליות, באמצעות הבעה אומנותית ויצירתית, תנועה גופנית שמעוררת בנו דברים פנימיים, טיפול באמצעות בעלי חיים, וגם טיפולים אלטרנטיביים מוכרים כמו רפלקסולוגיה, אקופונטורה (דיקור) וטיפולי מגע מסוגים שונים.

אנשי המקצוע ומקומות שונים המלמדים טיפול רגשי נוהגים להבדיל בין טיפול רגשי לילדים וטיפול רגשי למבוגרים, בעיקר בגלל שהדרך פנימה אצל מבוגרים יכולה להיות קשה, מורכבת וארוכה יותר. 

לימודי תעודה טיפול רגשי

בישראל קיימים קורסים שונים ללימוד טיפול רגשי עבור מבוגרים, רובם לימודי תעודה ללא תואר אקדמי. הקורסים מיועדים הן לאנשי מקצוע בתחומי הטיפול הייעוץ המבקשים למצוא דרכים חדשות ומרעננות לפתור בעיות של מטופלים שלהם ולהרחיב את המנעד הטיפולי שלהם -פסיכיאטרים, יועצים, עובדים סוציאליים, רופאים ואחיות, פסיכולוגים, מטפלים באומנות, ועוד. הדרך הלימודית בנויה כך שהיא מביאה להבנה עמוקה יותר של הרגש, המטענים ויכולת ללמוד מעבר, ומשפיעה גם על המטפלים עצמם וגם על היכולת שלהם לעזור לאחרים במגוון של תחומים ובעיות, החל מעניינים של בית ומשפחה, דרך עבודה, ודברים פנימיים ביננו ובין עצמנו (ביטחון עצמי, קונפליקטים פנימיים, התמודדות עם משברי גיל, חרדות ועוד דברים המתחבאים לעיתים בתת המודע שלנו).

במכללת תרפיית מימדיים מציעים לימודים של פסיכותרפיה הוליסטית המתבססים על התיאוריה המורכבת של תרפיית המימדים, תוך תפיסה רב תחומית ועמוקה לטיפול בבעיות מנטליות והשלכות גופניות שלהן. הלימודים כוללים 27 שיעורים בערך של 100 שעות לימוד אקדמיות, פרונטלית ודיגיטלית, עד להשגת תעודה של פסיכותרפיסטיים מוסמכים.

גיא נמרוד

מקום הטיפול: נתניה.
התמחות: מאסטר בתרפיית מימדים, מאסטר ברפואת עץ הדורות ורפואת תדרים, אימון עם קלפים ככלי אימוני וקלפי השלכה, Nlp Master, Time Line Therapy Master מנחה דמיון מודרך אריקסוניאני, Tao Mentoring Master בנוירו-תרפיה E.M.I בטראומות/ P.T.S.D, חרדות, פוביות ועוד.
מאמרים - הורמון הפרולקטין

הורמון הפרולקטין

פוריות אצל נשים בעיות פוריות וטיפול בפרולקטין – ברמה התודעתית עפ"י תרפית מימדים. עם הזמן יותר ויותר מטופלים ומטופלות מגיעים עם בעיות פוריות – תופעה

קרא עוד »
מאמרים - להרגיש צעיר

להרגיש צעיר

האם אפשר להיות צעירים יותר ??? העולם המודרני מאפשר היום שלל רב של ניתוחים , אשר בהיותם מבוצעים בידי מנתחים פלסטיים מוסמכים , ובעלי "ידי

קרא עוד »

עולם התודעה והטיפול מעניין אותך?

זה הזמן שלך להירשם לניוזלטר של תרפיית מימדים!

ולקבל את התכנים המעודכנים ביותר בעולם ריפוי התודעה ורפואת העתיד!

(*זה ועוד הפתעות רבות)

תפריט נגישות